خدمات باغ تالار آناهل

مراسم عروسی

جشن مراسم عروسی از آن جشن‌هایی است که به برنامه‌ریزی دقیق نیاز دارد تا هم در هزینه‌ها دچار مشکل نشوید و هم تدارکات لازم برای پذیرایی مناسب از مهمانان مهیا شود.
یکی از اهداف عروسی جشن گرفتن ازدواج است.
در بعضی از فرهنگ‌ها این مراسم می‌تواند یک هفته یا بیشتر با حضور والدین زوج‌ها و با حمایت تمام وکمال دوستان و بستگان انجام پذیرد.
اکنون در فرهنگ ما این جشن تقریبا یک شب یا یک روز است.
در باغ تالار آناهل دیزاین ورودی با گل طبیعی و خوش آمدگویی از مهمانان با چند ولکام، نور پردازی، یخ خشک همراه با آتش بازی صورت میگیرد.

مراسم عقد

مراسم عقد کنان آیین دیرین ما ایرانیان است که از دیرباز جزئی از سنت مراسم عروسی بوده است. امروزه سفره‌های عقد با انواع گل آرایی‌ها و شمع آرایی‌ها و سایر تزئیناتی که برحسب ذوق و سلیقه عروس و داماد انتخاب می شوند، بسیار متنوع و زیبا شده اند. سفره‌ی عقد در انواع مختلفی وجود دارد و انجام می شود. از انواع سفره‌های عقد می توان به سفره عقد مدرن و سفره عقد کلاسیک و سفره ی عقد لوکس و سفره عقد فضای باز اشاره نمود هر زوجی بسته به خواست و پسند خود یکی از این انواع را انتخاب می کند. باغ تالار آناهل این مراسم را با تم های متفاوت و بر روی آبنما در محوطه باغ با گل آرایی طبیعی و بادکنک آرایی برای شما برگزار می کند.

جشن ولیمه

در حقیقت مجالس ولیمه، سنتی دیرین در میان مسلمانان محسوب می شود. این رسم قدیمی را به ویژه در خانه پدربزرگ و مادر بزرگ‌ها بسیار مشاهده کرده‌اید. شاید برای اولین بار برگزاری این رسم در برگشت پدربزرگ و مادربزرگ از زیارت حج باشد که میهمانی‌ای در خانه بزرگ خود بر پا میکردند. این رسم در پذیرایی از میهمانان بسیار اهمیت دارد.
مراسم ولیمه دعوت عده‌ای از آشنایان، دوستان، همسایگان، نیازمندان و مومنین به صرف شام می باشد. این تعریف کاملترین تعریف در کنار رسم و سنت‌هایی است که از دیرباز وجود داشته است و در خانه های ایرانیان برپا شده است.
برگزاری مجالس ولیمه مناسبت‌های مختلفی دارد: ختنه سوران، مکه و زیارت اتباع، متولد شدن فرزند، یا جشن تولد فرزندان، خرید منزل، فارغ التحصیلی و دیگر مناسبت‌هایی است که بهانه‌ای برای یک میهمانی فراهم می سازد.

جشن تولد

ایرانیان نخستین مردمان جهانی بودند که تولد را جشن می‌گرفتند و در تاریخ نوشته شده که در میان همه‌ی روزهای سال، روزی که بیش ازهمه توسط ایرانیان جشن گرفته می‌شود، زادروز آنان است.
جشن تولد از قدیمی‌تران جشن‌هایی است که همواره از سطح مهمانی خانوادگی تا سطوح گسترده برگزار می‌شده است.
در باغ تالار آناهل فضای سالن در اختیار شما عزیزان قرار داده می‌شود و باغ تالار آناهل در هرچه بهتر برگزار شدن جشن تولد شما می‌کوشد.

طراحی شده توسط تیم techmo